Drozd napisał(a):

Rozumiem, jesteś usprawiedliwiony . Na własne ........y czasu ani chęci nigdy nie szkoda.
Nikt Małeckiego nie wychwala, bo nie ma za co. Tak jak nie było za co wymyślać takiej kary. Tym bardziej że jej efektem są wymierne straty dla klubu. Małecki sobie na testy jeździ zamiast walczyć o punkty . Kara po ch.....
|
Pewnie trzeba było mu dać order za plucie w twarz legendy Wisły i jej kibiców.