Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18043
Stary 21.03.2012, 19:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No popatrz. Ja pisałem o tym miesiąc temu i byłem tym złym.
Jeżeli ktoś wierzył że Cupiał zrezygnuje z ~1 mln. euro, to szczerze mu współczuję. Gdyby wtedy Basałaj nie próbował pokazywać kto tu rządzi (a wiedział już o dawna, że nie on), to obciach dal klubu byłby mniejszy, a on sam być może wciąż by pracował.

Dla tych którzy .......ili o honorze właściciela mam jedną uwagę: w realnym świecie zabija się za o wiele mniejsze pieniądze.
Jasne bo BC podróżując sobie po Australii trzyma z klubem gorącą linię żeby pilotować sprawę pajaca Małeckiego. On ma od tego ludzi w radzie nadzorczej i z ich rozlicza a Małeckiego ma w dupie.
Odpowiedz cytując