wolfy napisał(a):

No popatrz. Ja pisałem o tym miesiąc temu i byłem tym złym.
Jeżeli ktoś wierzył że Cupiał zrezygnuje z ~1 mln. euro, to szczerze mu współczuję. Gdyby wtedy Basałaj nie próbował pokazywać kto tu rządzi (a wiedział już o dawna, że nie on), to obciach dal klubu byłby mniejszy, a on sam być może wciąż by pracował.
Dla tych którzy .......ili o honorze właściciela mam jedną uwagę: w realnym świecie zabija się za o wiele mniejsze pieniądze.
|
Jasne bo BC podróżując sobie po Australii trzyma z klubem gorącą linię żeby pilotować sprawę pajaca Małeckiego. On ma od tego ludzi w radzie nadzorczej i z ich rozlicza a Małeckiego ma w dupie.