Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 21.03.2012, 19:14
Ja wiem, że temat dotyczy Wisły w PP ale nie sposób nie zauważyć meczu we Wrocławiu na razie jest 2:1 dla Śląska, mamy końcówkę 1.połowy, Wrocławianie potrzebują dwóch goli do awansu i... robią naprawdę wszystko co w mocy by to uczynić. Bardzo ciekawy mecz. Leci na Turbo
Odpowiedz cytując