Ja wiem, że temat dotyczy Wisły w PP ale nie sposób nie zauważyć meczu we Wrocławiu

na razie jest 2:1 dla Śląska, mamy końcówkę 1.połowy, Wrocławianie potrzebują dwóch goli do awansu i... robią naprawdę wszystko co w mocy by to uczynić. Bardzo ciekawy mecz. Leci na Turbo
