Szary77 napisał(a):

|
Uwielbiam ten płacz a wręcz nawet chciałoby się powiedzieć skowyt,tych wszystkich którym nie na rękę powrót "Małego" do składu. Nic swym lamentem nie zmienicie czy Wam się to podoba czy nie. Oj,zabolał ten powrót...
|
No nie wiem, kurcze ludzie którzy są fanatykami Wisły, którzy ją kochają wychwalają wciąż chłopaczka który ten klub już tyle razy obraził swoim zachowanie. Czym on się różni od łepka który poszedł do K'slautern? No tamten chyba nie ma tylu tatuaży.