Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18040
Stary 21.03.2012, 18:33
Szary77 napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam ten płacz a wręcz nawet chciałoby się powiedzieć skowyt,tych wszystkich którym nie na rękę powrót "Małego" do składu. Nic swym lamentem nie zmienicie czy Wam się to podoba czy nie. Oj,zabolał ten powrót...
No nie wiem, kurcze ludzie którzy są fanatykami Wisły, którzy ją kochają wychwalają wciąż chłopaczka który ten klub już tyle razy obraził swoim zachowanie. Czym on się różni od łepka który poszedł do K'slautern? No tamten chyba nie ma tylu tatuaży.
Odpowiedz cytując