mitmichael napisał(a):

|
Podbeskidzie pokazało, ze z Ruchem w Chorzowie mozna powalczyc - wystarczy troche determinacji i nawet przegrywajac mozna wywiesc punkt z tego goracego terenu.
|
eee? Podbeskidzie miało mega farta, oddali jeden celny strzał, na dobrą sprawę do przerwy mogli dostać piątkę
ja tam jestem optymistą, w wyjazdach idzie nam dość dobrze, z mocnymi rywalami wyglądamy przyzwoicie (Śląsk, Lech, Liege)