Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.03.2012, 18:19
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie pokazało, ze z Ruchem w Chorzowie mozna powalczyc - wystarczy troche determinacji i nawet przegrywajac mozna wywiesc punkt z tego goracego terenu.
eee? Podbeskidzie miało mega farta, oddali jeden celny strzał, na dobrą sprawę do przerwy mogli dostać piątkę

ja tam jestem optymistą, w wyjazdach idzie nam dość dobrze, z mocnymi rywalami wyglądamy przyzwoicie (Śląsk, Lech, Liege)
Odpowiedz cytując