Wyświetl pojedynczy post
Szary77
Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18037
Stary 21.03.2012, 18:17
Uwielbiam ten płacz a wręcz nawet chciałoby się powiedzieć skowyt,tych wszystkich którym nie na rękę powrót "Małego" do składu. Nic swym lamentem nie zmienicie czy Wam się to podoba czy nie. Oj,zabolał ten powrót...
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Szary77 : 21.03.2012 o godz. 18:20.
Odpowiedz cytując