Drozd napisał(a):

|
To słucham, za które konkretnie zachowanie Małecki dostał zakaz trenowania z jakimkolwiek zespołem Wisły ? Kto wymyślił taką debilną karę? A co do gry. Pokaż lepszego !.
|
Zakładając, że jego forma nie zmieniła się od czasu zawieszenie praktycznie każdy jest lepszy pod względem sportowym. Pomijając jego wyskoki a oceniając go tylko i wyłącznie przez pryzmat gry na boisku Patryk nie stanowił praktycznie żadnej wartości dodanej. Zadam pytanie zwrotne - podaj mi kiedy ostatnio Małecki zagrał dobry mecz? Bramka z Apoelem nie zmienia niczego - mówi się że nawet nienabita strzelba wypali raz do roku.
Ja osobiście nie jestem sobie w stanie przypomnieć ostatniego dobrego meczu w wykonaniu Patryka Maleckiego.
PS Oczywiście mam świadomość jak paru przedmówców, że tu chodzi tylko i wyłącznie o większą kasę latem.
Cóż, od zawsze wiadomo, że za kasę można sobie kupić wszystko, fabrykę kabli, klub piłkarski i parę innych zabawek mniej lub bardziej dochodowych - oprócz jednego: klasy....