Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18033
Stary 21.03.2012, 17:32
sandbender napisał(a):Wyświetl post
@Wolfy
Ja, o ile pamiętam, nie pisałem, że jesteś zło wcielone.
W ogóle się chyba nie wypowiedziałem, ale za to ręki sobie nie dam uciąć.
Nie pisałem o Tobie. Witki nie Witki - było wielu nawiedzonych.
Nie było miejsca na kompromis: albo Małecki był śmieciem, albo bohaterem i jedynym prawdziwym Wiślakiem. A prawda leży pośrodku: klub dał dupy (ze szczególnym wskazaniem na Basałaja), a zawodnik zachował się źle. Najbardziej straci jednak Wisła - wizerunkowo i finansowo. Winę tutaj ponosi jedna osoba: właściciel, bo to on a nie prezesi - figuranci jest jedyną osobą spajającą lata żenady przy negocjowaniu kontraktów z piłkarzami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.03.2012 o godz. 21:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując