sandbender napisał(a):

Z PM19 to jest obustronny deal.
Przez klub odwieszony bo chce się na nim zarobić kasę więc lepiej żeby zawodnik grał. Tym bardziej po w miarę pozytywnej recenzji z testów.
Zawodnik - prawdopodobnie do końca sezonu będzie bez żadnego przypału. Zobaczył, że jest realna szansa żeby go ktoś kupił więc będzie "święty" aż do przesady. W każdym razie w przyszłym sezonie go nie zobaczymy bo klub go będzie chciał sprzedać, a on od jakiegoś czasu nie chce tu grać.
I tyle. Zwykły biznesowy deal.
|
No popatrz. Ja pisałem o tym miesiąc temu i byłem tym złym.
Jeżeli ktoś wierzył że Cupiał zrezygnuje z ~1 mln. euro, to szczerze mu współczuję. Gdyby wtedy Basałaj nie próbował pokazywać kto tu rządzi (a wiedział już o dawna, że nie on), to obciach dal klubu byłby mniejszy, a on sam być może wciąż by pracował.
Dla tych którzy .......ili o honorze właściciela mam jedną uwagę: w realnym świecie zabija się za o wiele mniejsze pieniądze.