Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18031
Stary 21.03.2012, 17:23
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Z PM19 to jest obustronny deal.

Przez klub odwieszony bo chce się na nim zarobić kasę więc lepiej żeby zawodnik grał. Tym bardziej po w miarę pozytywnej recenzji z testów.

Zawodnik - prawdopodobnie do końca sezonu będzie bez żadnego przypału. Zobaczył, że jest realna szansa żeby go ktoś kupił więc będzie "święty" aż do przesady. W każdym razie w przyszłym sezonie go nie zobaczymy bo klub go będzie chciał sprzedać, a on od jakiegoś czasu nie chce tu grać.

I tyle. Zwykły biznesowy deal.
No popatrz. Ja pisałem o tym miesiąc temu i byłem tym złym.
Jeżeli ktoś wierzył że Cupiał zrezygnuje z ~1 mln. euro, to szczerze mu współczuję. Gdyby wtedy Basałaj nie próbował pokazywać kto tu rządzi (a wiedział już o dawna, że nie on), to obciach dal klubu byłby mniejszy, a on sam być może wciąż by pracował.

Dla tych którzy .......ili o honorze właściciela mam jedną uwagę: w realnym świecie zabija się za o wiele mniejsze pieniądze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.03.2012 o godz. 17:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując