Wyświetl pojedynczy post
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18028
Stary 21.03.2012, 16:59
Małecki nie powiedział, że nie chce tu grać.
przeczytajcie
http://......../skwk/5-wazne-skwk/11...-moj-klub.html

Cieszę się z tej decyzji, brakuje nam skrzydłowych. Małecki nie chce odejść z Wisły, są na świecie rzeczy, których nie robi się dla pieniędzy. Te słowa odnoszę do tego, że on nie będzie tu grał, by zwiększyć swoją rynkową wartość i spie**olić stąd jak najszybciej, lecz dlatego, że kocha ten klub. Ciężko jest zmienić siebie, uwierzcie mi. Pod wpływem nerwów i emocji robi i mówi się różne głupie rzeczy. Sam tego doświadczyłem w swoich meczach. Myślę, że Mały będzie się starał, by takie rzeczy się nie powtórzyły.
Odpowiedz cytując