Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 21.03.2012, 16:45
Witam.

Postanowiliśmy ze ZWE zaszaleć i zrobić takie coś: http://ts.bialix.pl/

Jeśli publikacja tabelek w takiej postaci się spodoba, to zostanie

Zapraszam do korzystania z miniserwisu

PS. Jest tam podana tabela generalna
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Bialix : 21.03.2012 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując