Temat
:
Tabele Konkursu o Wiśle!
Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno
Offline
#
91
21.03.2012, 16:45
Witam.
Postanowiliśmy ze ZWE zaszaleć i zrobić takie coś:
http://ts.bialix.pl/
Jeśli publikacja tabelek w takiej postaci się spodoba, to zostanie
Zapraszam do korzystania z miniserwisu
PS. Jest tam podana tabela generalna
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Bialix : 21.03.2012 o godz. 16:45.
Tabele Konkursu o Wiśle!!!
Bialix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bialix
Znajdź inne posty napisane przez Bialix