Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18023
Stary 21.03.2012, 16:08
Odnośnie Patryka Probierz postąpił .... oczywiście jak dla mnie dobrze .Chce wrócić do wczorajszego meczu i skomentować grę MELIKSONA .......Jak chcecie żebym dobrze grał to wpuście Bitona ,bo dla Wisły szkoda zdrowia .
Odpowiedz cytując