Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18020
Stary 21.03.2012, 15:59
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
No pewnie za nic go wywalili. A w pierwszym meczu sam pokazał ile daje drużynie. Szkoda, że zły Moskal go zdjął, bo przecież był najlepszym piłkarzem na boisku i kwestią czasu było kiedy przedrybluje całą ekipę Standardu i strzeli nie do obrony bramkę z cyklu stadiony świata. Trochę trzeźwego myślenia by się niektórym przydało, bo nagle Małecki urasta do miana legendy, która nie wiadomo jak grała.
To słucham, za które konkretnie zachowanie Małecki dostał zakaz trenowania z jakimkolwiek zespołem Wisły ? Kto wymyślił taką debilną karę? A co do gry. Pokaż lepszego !.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując