rabi86 napisał(a):

|
No pewnie za nic go wywalili. A w pierwszym meczu sam pokazał ile daje drużynie. Szkoda, że zły Moskal go zdjął, bo przecież był najlepszym piłkarzem na boisku i kwestią czasu było kiedy przedrybluje całą ekipę Standardu i strzeli nie do obrony bramkę z cyklu stadiony świata. Trochę trzeźwego myślenia by się niektórym przydało, bo nagle Małecki urasta do miana legendy, która nie wiadomo jak grała.
|
To słucham, za które konkretnie zachowanie Małecki dostał zakaz trenowania z jakimkolwiek zespołem Wisły ? Kto wymyślił taką debilną karę? A co do gry. Pokaż lepszego !.