jerry.lii.lewis napisał(a):

No to sobie Probierz bat na własne plecy ukręcił.
Chwila spokoju i Mały znowu focha strzeli i żeby go "z honorem" przywrócić trzeba będzie znowu trenera zmieniać
|
Jak strzeli to juz na pewno w Wisle nie zagra - w sumie to moze i po sezonie juz nie zagrac jezeli bedzie sie uczył angielskiego