Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18018
Stary 21.03.2012, 15:51
Powiem tak jak mówiłem na początku miesiąca gdy pojawiły się pierwsze informacje o "odwieszeniu" Małeckiego.

Patryka klub mógł zawiesić nie na cały sezon, ale na miesiąc. Teraz byłoby właśnie po zawieszeniu, i wszystko odbyłoby się "normalnie". A tak, odwieszając go klub się tylko ośmiesza. Teraz gdy kogokolwiek zawieszą na pół sezonu to się im zaśmieje w twarz: "a za miesiąc mnie odwiesicie jak kiedyś Małeckiego?". Ręka klubu jest już w nocniku.
Odpowiedz cytując