|
Co tu dużo mówić - czuje niesmak odnośnie sytuacji z Małeckim. Probierz zrobił z Basałaja, Moskala i Valckx'a totalnych idiotów jednocześnie pokazując wszem i wobec jak to trudno na dłuższą metę utrzymać jakąkolwiek decyzje w tym klubie. Liczy się jedynie tu, teraz i 'ja'. Jestem poważnie zniesmaczony posunięciem Probierza i Bednarza w tej kwestii.
Patryku 'Niezatapialny' Małecki - welcome back. Może staniesz na wysokości zadania i problemy które stwarzasz, zrównoważysz fantastyczną grą. Trzymam za to kciuki.
|