Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18017
Stary 21.03.2012, 15:42
Co tu dużo mówić - czuje niesmak odnośnie sytuacji z Małeckim. Probierz zrobił z Basałaja, Moskala i Valckx'a totalnych idiotów jednocześnie pokazując wszem i wobec jak to trudno na dłuższą metę utrzymać jakąkolwiek decyzje w tym klubie. Liczy się jedynie tu, teraz i 'ja'. Jestem poważnie zniesmaczony posunięciem Probierza i Bednarza w tej kwestii.

Patryku 'Niezatapialny' Małecki - welcome back. Może staniesz na wysokości zadania i problemy które stwarzasz, zrównoważysz fantastyczną grą. Trzymam za to kciuki.
Odpowiedz cytując