Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18012
Stary 21.03.2012, 15:09
nh79 napisał(a):Wyświetl post
ta "profesjonalizm" i niekonsekwencja zarzadu wlasnie eksplodowala, ale niech sie nie ucza dalej na bledach.juz widze atmosfere w szatni po takim czyms.Probierz moze i go potzrebuje, ale jak dla mnie to zakwasi atmosfere w druzynie, bo co maja sobie myslec teraz pilkarze.on nas ma w d.... a oni go i tak przywracaja.cyrk piekny


p.s. a ze chodzi tu juz tylko wylacznie o kase i zeby go jeszcze jakos sensownie sprzedac to nawet slepy to widzi, ale w zyciu sa jeszcze wazniejsze wartosci od kasy, ale w Wisle o tym zapomnieli
Atmosferę w szatni to spieprzył BB wymyślając kuriozalną karę dla Małeckiego. Mógł go jeszcze zesłać do smażenia kiełbasy. Prezes zakichany. Przez to odpadliśmy z pucharów, bo jak się przed najważniejszym meczem wywala podstawowego grajka za nie wiadomo co to reszta się dostosowuje do poziomu. Wersji wydarzeń jest wiele i to już uprawnia do przypuszczenia że prezes przykozaczył. Prezesa nie ma, a Mały jest, tyle że punktów straconych nikt nie wróci.

ps. Niby Basałaj to symbol tych wartosci?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując