Nie dla finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...Narodowym.html
Wczoraj powiedziałem kumplowi, ze jakby przyszlo grac w finale mecz Wisla-Legia to pewnie lacznosc przestanie dzialac i prosze juz sie zabezpieczaja.
Moze by wypadalo to w koncu naprawic - zostal jeszcze miesiac, a do odbioru stadionu przez UEFA niecale dwa ale wiadomo, ze nie o to chodzi.