Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 21.03.2012, 13:52
Nie dla finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym

http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...Narodowym.html

Wczoraj powiedziałem kumplowi, ze jakby przyszlo grac w finale mecz Wisla-Legia to pewnie lacznosc przestanie dzialac i prosze juz sie zabezpieczaja.
Moze by wypadalo to w koncu naprawic - zostal jeszcze miesiac, a do odbioru stadionu przez UEFA niecale dwa ale wiadomo, ze nie o to chodzi.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując