Dzimi napisał(a):

|
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?
|
A nie wydaje Ci się, że takie rzeczy to się robi przed rewanżem, a nie po zakończeniu dwumeczu już? Choćby po to, by dać tym, którzy dostali walkowera szanse na odrobienie strat?