sevenheaven napisał(a):

|
tu nie chodzi o to czy my chcemy Patryka w drużynie czy nie.. to tylko pokazuje, że każdy "kopacz" może w Wiśle czuć się bezkarnie, nawet chcąć wymusić transfer do innego klubu ..
|
sorry, ale od czasu Kałużnego i Kosowskiego nikt nie musiał nic wymuszać. Wystarczyło powiedzieć, że się chce wyjechać, albo przyszła pierwsza, lepsza propozycja i sprzedawaliśmy.
Nawet Probierz powiedział kilka dni temu, że Lech jest klubem, któremu oferuje się 5 mln euro za gracza (oczywiście czy teraz znów mu to zaproponują za Rudnieva, to się okaże), a MY MOŻEMY O TYM POMARZYĆ.
Patryk został przywrócony, aby ratować sezon, puchary i ewentualnie drożej go sprzedać, niż za grosze w przypadku zawieszenia do końca sezonu.
Mimo, że nie przywiązuje dużej wagi do wyników, to uważam że to rozsądna i dobra decyzja.