Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17989
Stary 21.03.2012, 13:31
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał musi go dobrze sprzedać i zarobić. Dlatego tak podejrzewałem, że długo na banicji Mały nie zabawi. Teraz może się wszystkim śmiać w twarz i czuć się bezkarny a poza tym uważać, że Wisła to on .
szczególnie, że decyzja o banicji Małeckiego była indywidualną decyzją złotoustego Bogdana B. podjętą wbrew woli pionu sportowego.
Myślałem, że to cicha decyzja Cupiała, ale jednak tak nie było - bo teraz Małecki nie miałby szans na powrót.

już nie płaczcie tak, że Małecki wraca... jeśli ma zakwasić atmosferę miedzy "ciepłym" Bunozą, "wyjebanym na wszystko" Kirmem i Garguła, słabym Pajliciem, itp. TO JA JESTEM ZA!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.03.2012 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując