tofik napisał(a):

|
Cupiał musi go dobrze sprzedać i zarobić. Dlatego tak podejrzewałem, że długo na banicji Mały nie zabawi. Teraz może się wszystkim śmiać w twarz i czuć się bezkarny a poza tym uważać, że Wisła to on .
|
szczególnie, że decyzja o banicji Małeckiego była indywidualną decyzją złotoustego Bogdana B. podjętą wbrew woli pionu sportowego.
Myślałem, że to cicha decyzja Cupiała, ale jednak tak nie było - bo teraz Małecki nie miałby szans na powrót.
już nie płaczcie tak, że Małecki wraca... jeśli ma zakwasić atmosferę miedzy "ciepłym" Bunozą, "wyjebanym na wszystko" Kirmem i Garguła, słabym Pajliciem, itp. TO JA JESTEM ZA!