|
Cyrk, a nie profesjonalne działanie. Brak jakiejkolwiek ciągłości w klubie. Stan kilka tygodni temu wychodzi i mówi, że Wisła jest klubem profesjonalnym i nie może sobie na takie coś pozwolić, po czym mija kilka tygodni i znów widzimy Małeckiego w kadrze. Żeby jeszcze przemawiały za Nim wybitne umiejętności ale dla mnie osobiście to bardzo przeciętny piłkarz nawet jak na poziom Wisły Kraków.
|