Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2012, 13:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Co nowego wprowadził Probierz – na pewno bardziej agresywną grę.
Nie wiem czy zauważyliście ale nie ma już wybijania piłki na aut gdy przeciwnik leży na murawie i ,,umiera” . Nasi grają dalej – mnie to bardzo cieszy.

Druga rzecz faktycznie Probierz odpowiednio ustawia chłopaków podających piłkę. Akcja około 78 min strzał na bramkę Amici obok słupka bramkarz biegnie po piłkę a chłopak nie wyrzuca mu jej tylko trzyma piłkę w wyciągniętych rękach i ani drgnie dopiero Burić podbiega do niego i bierze piłkę – o szybkiej kontrze można zapomnieć.
Prawda z tą bardziej agresywną grą.
I może nie wybijamy gdy ktoś "umiera" za to przez pozostały czas walimy na uwolnienie.

A z tymi chłopakami od podawania piłek to żartujesz, prawda? Co następne? Będziemy orać boisko jak przyjedzie drużyna z jakimikolwiek umiejętnościami taktycznymi i technicznymi? Poprzestawiamy nazwy ulic żeby pobłądzili?

Ja pier...
Odpowiedz cytując