Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 21.03.2012, 13:08
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A mnie już wkur... to najeżdżanie na Kirma, w tym meczu grał przyzwoicie jak cala drużyna, chłopak próbuje, fakt nie wychodzi mu, ale w meczu z Lechem ani jemu ani Meliksonowi ani Ivicy zbyt wiele nie wychodziło, a to jak w tym meczu zapierd.... zasługuje na uznanie, nawet koło 90 min na pełnym sprincie doskakiwał do zawodników Lecha, On i Wilk najbardziej walczyli w tym meczu.
Zgadzam się z przedmówcą ja rozumiem że są piłkarze na których trzeba naskakiwać ale w przypadku tego meczu jechanie po Kirmie to taki syndrom złego ucznia.
Odpowiedz cytując