Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2012, 13:03
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A mnie już wkur... to najeżdżanie na Kirma, w tym meczu grał przyzwoicie jak cala drużyna, chłopak próbuje, fakt nie wychodzi mu, ale w meczu z Lechem ani jemu ani Meliksonowi ani Ivicy zbyt wiele nie wychodziło, a to jak w tym meczu zapierd.... zasługuje na uznanie, nawet koło 90 min na pełnym sprincie doskakiwał do zawodników Lecha, On i Wilk najbardziej walczyli w tym meczu.
Kirm z meczu na mecz co raz lepiej gra.
Odpowiedz cytując