|
Bardzo ciężki mecz. Ruch u siebie jest niezwykle groźny, remis z Podbeskidziem nic praktycznie nie znaczy bo to nie Podbeskidzie pokazalo, że można zremisować tylko Ruch poczuł się zbyt pewnie, drugi raz im się to pewnie nie zdarzy, do tego dojdzie piłkarska złość. Szczególnie bać trzeba się dwóch zawodników Zieńczuk i Piech obawiam się , że nasza obrona przy tym duecie może mieć niezwykle ciężko. Remis biorę w ciemno, Jest to chyba pierwszy mecz z Ruchem jaki pamiętam w którym to nie my jesteśmy faworytem.
|