Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pietia_lublin
Junior Member
Od: 02.2007
Offline
#
17972
21.03.2012, 12:20
@bódyń,
racja ale z drugiej strony jezdzi bez glowy Iliev i Kirm, wiec ja w sumie chyba jestem za..... Poza tym Probierz nie da mu dymić.
pietia_lublin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietia_lublin
Znajdź inne posty napisane przez pietia_lublin