Wyświetl pojedynczy post
pietia_lublin
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17972
Stary 21.03.2012, 12:20
@bódyń, racja ale z drugiej strony jezdzi bez glowy Iliev i Kirm, wiec ja w sumie chyba jestem za..... Poza tym Probierz nie da mu dymić.
Odpowiedz cytując