Mahazel888 napisał(a):

|
W porównaniu do Kazka Węgrzyna , Smokowskiego i tego drugiego pedała to na TVN turbo są świetni , obiektywni i bezstronni komentatorzy. Po tym co na canlu wyczyniają z każdym meczem Wisły, to z przyjemnością się słucha tych z tvn i polsatu.
|
Fakt faktem - w porównaniu do ostatnich wyczynów komentatorów mecżów Wisły z Canal + to w TVN Turbo był pełen obiektywizm.
Natomiast co do zespołu - widać, że Genkow jesienią borykając sie z kontuzjami grał poniżej możliwości. Podobnie jest z Meliksonem, który zarówno jesienią jak i teraz ma problemy zdrowotne i gra zdecydowanie słabiej niż chociażby wiosną zeszłego roku....
Praktycznie cały sezon gramy bez Sobola, który w zespole znaczył bardzo dużo.
Powrót do zdrowia oraz formy tych graczy podniesie potencjał zespołu.