Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2012, 11:36
Co nowego wprowadził Probierz – na pewno bardziej agresywną grę.
Nie wiem czy zauważyliście ale nie ma już wybijania piłki na aut gdy przeciwnik leży na murawie i ,,umiera” . Nasi grają dalej – mnie to bardzo cieszy.

Druga rzecz faktycznie Probierz odpowiednio ustawia chłopaków podających piłkę. Akcja około 78 min strzał na bramkę Amici obok słupka bramkarz biegnie po piłkę a chłopak nie wyrzuca mu jej tylko trzyma piłkę w wyciągniętych rękach i ani drgnie dopiero Burić podbiega do niego i bierze piłkę – o szybkiej kontrze można zapomnieć.
Odpowiedz cytując