Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1376
Stary 21.03.2012, 11:11
Przecież Donaldy nie mają czego ukrywać to w czym problem ...? Patologów niezaleznych nie dopuszczają, archeologów nie wpuszczali przez 1,5 roku a potem pozwolili tylko pozbierać z wierzchu parę rzeczy, specjalistów międzynarodowych ds.badań wypadków nie chcą, naszą komisję w Rosji Klich ograniczył do samego siebie, orginałów cz.skrzynek nie dadzą, telefony satelitarne z kodami NATO zniknęły, badania w laboratoriach szczątków samolotu nie było, symulacji wypadków strona rządowa nie zamówiła. A potem pier...lą że tworzą się teorie spiskowe....co za debilny nie szanujący się naród.Albo PełOWcy z premedytacją chcą podsycać kłótnie wśród Polaków albo jest coś na rzeczy i nie chcą ujawnienia prawdy
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 21.03.2012 o godz. 14:13.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując