|
dziwie się,że ktoś w ogóle jeszcze uczęszcza do szkół językowych. Przy takiej podaży native speakerów w krakowie, płacić marże szkołą ! Ja pierdziu, jest kasa w narodzie na zbytki.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 21.03.2012 o godz. 09:45.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|