Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 21.03.2012, 09:32
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak Amika - tak jak w zeszłym sezonie grała słabo, tak w tym gra beznadziejnie - nas niestety też to czeka, bo ta cała niby rewolucja to jedna wielka ściema

Prorok?
Ty widzisz swiat w innych kolorach niz tylko czarno- bialy.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 21.03.2012 o godz. 09:42.
,
Odpowiedz cytując