PODpalacz napisał(a):

coś tam się ruszyło z tymi wrzutkami udało się w końcu Nunezowi Meliksonowi Kirmowi i Osmanowi wrzucić ( niestety nikt nie zamknął pozostałych wypocin) Wiśle nie ma bocznych
|
brak Zieńczuka specjalisty od wykanczania piłek przelatujacych pole karne
