Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#663
Stary 21.03.2012, 01:26
swoją drogą , dawno nie strzeliliśmy bramki wynikającej az tak bardzo z umiejętności , jakiegokolwiek schematu niz z przypadku ( jak 90% zdobytych naszych bramek ) . Zarówno Genkov , jak i Nunez wykazali się najwyższa klasą . Takich bramek chcemy ogladac wiecej w naszym wykonaniu.

bliźniaczo podobną bramkę , widzieliśmy na R22 4,5 roku temu :

http://www.youtube.com/watch?v=3vSAm6XaBF4

Moim zdaniem Wisła zagrała całkiem niezły mecz , tak niski wynik zawdzięczamy głównie Kirmowi , fatalnym wyborom Ilieva czy zbytniej nonszalancji ( przekombinowaniu ) Meliksona . Widac jednak było , że w najsilniejszycm składzie , nasza gra się naprawdę zaczyna zazębiać .

Fakt ze mogliśmy stracici kilka bramek po zmarnowanych setkach Lecha można wyrównac naszym bardzo źle przeprowadzonym kontrom , z których tez powinny paść bramki .
Odpowiedz cytując