Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12607
Stary 21.03.2012, 00:19
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Jeleń w Lille podobno zarabia 700 tys., więc pewnie w Wiśle to by sobie krzyknął milion, ale prawda jest taka, że Jeleń by tą ligę wciągnął nosem, )
No może by i wciągnął, gdyby nie pewien szkopuł - jak go jakiś Analboleda czy inny obrońca wagi ciężkiej staranuje chociaż raz to się chłop rozleci a kawałki jego nóg, rąk czy innych organów zbieralibyśmy przez kolejną rundę. A on zadowolony siedziałby sobie u lekarza i kaskę pobierał...i tak ad infinitum aż do końca kontraktu.

Co do Sobiecha, biorąc pod uwagę, że jego sytuacja nie wygląda zbyt różowo a kontrakt kończy się za 2 lata można by spróbować chłopa wypożyczyć na sezon z jakąś rozsądną kwotą pierwokupu.

Odpowiedz cytując