|
Przykro mi, ale dla mnie uznawanie MP za sukces to mylenie slubu z pogrzebem. Za slaba liga by ten mistrz mial jakies wielkie znaczenie. Mi chodzi o cos innego. Przez ostatnie 10 nawet o cal nie zblizylismy sie do europy. To ze w tym czasie zgarnelismy kilka MP w slabej lidze to mnie nie jara
Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac - dziwie sie Wam ze wogole polemizujecie z tym wpisem - ale to juz wasza sprawa- i chyba o Was to swiadczy - w sumie zobaczcie na date tego chlopca - .........jak dla mnie forumowe Lapu Capu i konkurs na pokemona roku zostalo juz rostrzygniete .....dzieci neo jednak przechodza juz samych siebie .... LUDZIE - NIE KARMCIE TROLA !!!!!! bo znizacie sie do jego poziomu
|