sevenheaven napisał(a):

Wasilewski,Sobiech, Jeleń ? obudź się człowieku..
Wasilewski chce kontraktu prawie milion euro, Jeleń pewnie ze dwa, bo on skąpy na kase .. a Sobiecha nie puszczą, bo z nim wiążą przyszłośc, gra, ale ogony powoli go ogrywają..
|
Wasilewski milion kontraktu? Chyba dwa, ale złotych

Jeleń w Lille podobno zarabia 700 tys., więc pewnie w Wiśle to by sobie krzyknął milion, ale prawda jest taka, że Jeleń by tą ligę wciągnął nosem, a Ljuboja mógłby mu podawać piłkę zza linii bocznej.
A Sobiecha tak ogrywają, jak tego buraczka z Cracovii - Klicha, w czwartej lidze. Do tego przedłużają kontrakt ze Schlaudraffem i kupują piątego napastnika za 3 miliony euro. Sobiech zagrał 264 minuty, żeby ci to zobrazować:
w Wiśle - Daniel Brud zagrał 332 minuty, a Czekaj 501 minut
w Legii - Żyro 1483 minuty, a Wolski 1096 minut.
sevenheaven napisał(a):

|
wróci Nalepa i Chrapek i tak będziemy grać .. czarno to widzę, a brak pucharów dla nas to będzie katastrofa
|
Chrapka w I lidze widziałem raz, Nalepę całkiem dobrze kojarzę z ME. O ile Nalepa prezentuje dość podobny poziom do Czekaja, o tyle mam wrażenie, że Chrapek jest lepszy od Bruda (a ten jest z kolei lepszy moim zdaniem od Mączyńskiego - widzę postęp w szkoleniu

)