Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12604
Stary 20.03.2012, 23:38
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Wasilewski,Sobiech, Jeleń ? obudź się człowieku..

Wasilewski chce kontraktu prawie milion euro, Jeleń pewnie ze dwa, bo on skąpy na kase .. a Sobiecha nie puszczą, bo z nim wiążą przyszłośc, gra, ale ogony powoli go ogrywają..
Wasilewski milion kontraktu? Chyba dwa, ale złotych
Jeleń w Lille podobno zarabia 700 tys., więc pewnie w Wiśle to by sobie krzyknął milion, ale prawda jest taka, że Jeleń by tą ligę wciągnął nosem, a Ljuboja mógłby mu podawać piłkę zza linii bocznej.

A Sobiecha tak ogrywają, jak tego buraczka z Cracovii - Klicha, w czwartej lidze. Do tego przedłużają kontrakt ze Schlaudraffem i kupują piątego napastnika za 3 miliony euro. Sobiech zagrał 264 minuty, żeby ci to zobrazować:
w Wiśle - Daniel Brud zagrał 332 minuty, a Czekaj 501 minut
w Legii - Żyro 1483 minuty, a Wolski 1096 minut.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
wróci Nalepa i Chrapek i tak będziemy grać .. czarno to widzę, a brak pucharów dla nas to będzie katastrofa
Chrapka w I lidze widziałem raz, Nalepę całkiem dobrze kojarzę z ME. O ile Nalepa prezentuje dość podobny poziom do Czekaja, o tyle mam wrażenie, że Chrapek jest lepszy od Bruda (a ten jest z kolei lepszy moim zdaniem od Mączyńskiego - widzę postęp w szkoleniu )
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 20.03.2012 o godz. 23:43.
.
Odpowiedz cytując