|
Po meczu policja/ochrona wyłowiła jakiegoś gościa wychodzącego z sektora c4, z zachowania policji/ochrony można wywnioskować ze dokładnie wiedzieli kogo mają wyciągnąć. Jest to karygodne ze nasz klub pozwala na takie akcji na terenie stadionu.
EDIT:
Bo na dobrą sprawę nie wiem jakie to służby były
Ostatnio edytowane przez SZYMEK_TSW : 20.03.2012 o godz. 23:28.
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|