|
Michał Probierz (trener Wisły): Bramka, którą zdobyliśmy ustawiła mecz. Niepotrzebnie w końcówce daliśmy się zepchnąć do defensywy. Powinniśmy wtedy trochę dłużej utrzymywać piłkę na połowie przeciwnika.
Nie umiem teraz powiedzieć, jak poważny jest uraz Kew Jaliensa. To się okaże po badaniach. A kogo chciałbym wylosować w półfinale? Najchętniej otrzymałbym wolny los.
Fajnie, ze trener widzi błedy jakie robi druzyna - to Nasza najwieksza bolaczka, ze w pewnym momencie calkowicie odpuszczamy. Ale mozna to zmienic
|