Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12602
Stary 20.03.2012, 22:51
Jeśli dostaniemy ofertę za Chaveza, na poziomie 2 mln. euro to sprzedawać bez zastanowienia. Za 1,5 jest to opcja warta przemyślenia. (pamiętajmy: 40% leci do Hondurasu)

Sobiech, Jeleń, Głowacki, Wasilewski, Brożek Paweł. Wszyscy, ewentualnie poza Jeleniem, jak najbardziej w naszym zasięgu finansowym, tak naprawdę tylko kwestia przekonania do podpisania umowy.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Co do Maków to przecież obaj byli już w Wiśle w drużynach młodzieżowych i z nich zrezygnowano.
Z nich zrezygnowano, oni zrezygnowali, co tam prawda. Klawiatura wszystko przyjmie.
.
Odpowiedz cytując