Jeśli dostaniemy ofertę za Chaveza, na poziomie 2 mln. euro to sprzedawać bez zastanowienia. Za 1,5 jest to opcja warta przemyślenia. (pamiętajmy: 40% leci do Hondurasu)
Sobiech, Jeleń, Głowacki, Wasilewski, Brożek Paweł. Wszyscy, ewentualnie poza Jeleniem, jak najbardziej w naszym zasięgu finansowym, tak naprawdę tylko kwestia przekonania do podpisania umowy.
AYALA napisał(a):

|
Co do Maków to przecież obaj byli już w Wiśle w drużynach młodzieżowych i z nich zrezygnowano.
|
Z nich zrezygnowano, oni zrezygnowali, co tam prawda. Klawiatura wszystko przyjmie.