Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 20.03.2012, 22:25
Teraz pozostało trafić na zwycięzcę dwumeczu Śląsk - Arka, odprawić ich z kwitkiem, i robić swoje w lidze, i wylądujemy w pucharach. 4 miejsce w lidze i finał PP to minimum, a jakbyśmy trafili na podium i wygrali Puchar, to byłoby względnie wspaniale

PS Bardzo dobry mecz Kiro i Bunozy, na plus także Pareiko, Genkov (gol) i Nunez (świetna asysta). Reszta na przyzwoitym poziomie, poza Meliksonem, który zagrał... no cóż. Zagrał straszną chvjnię.

(swoją drogą - odpalcie sobie powtórki, konkretnie tą z ~89 minuty i patrzcie co wyczynia Wilk. Ja się nie dziwię, że Bunoza po tej akcji rzucał się jak pojebany, bo takiego krycia jakie Wilk zafundował Stiliciowi, to ja nie widziałem odkąd w Wiśle przestał grać Stolarczyk)
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 20.03.2012 o godz. 22:37.
.
Odpowiedz cytując