Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#635
Stary 20.03.2012, 22:20
Tak, Maor i Dudu są teraz przygnębieni przez przyśpiewki. Ludzie, oni parę słów rozumieją po polsku a Wy tu o takich rzeczach gadacie, nawet na treningu zwracają się do nich po angielsku ...

edit/ niektórzy swoimi komentarzami kompromitują się na tym forum ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.03.2012 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując