Tak, Maor i Dudu są teraz przygnębieni przez przyśpiewki.

Ludzie, oni parę słów rozumieją po polsku a Wy tu o takich rzeczach gadacie, nawet na treningu zwracają się do nich po angielsku ...
edit/ niektórzy swoimi komentarzami kompromitują się na tym forum ...