Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 20.03.2012, 22:07
willow napisał(a):Wyświetl post
To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu.
Chyba sobie żartujesz. Maor może jeszcze coś tam łapie, ale raczej nie na tyle żeby wyłapywać tekst przyśpiewek. O Bitonie to już nie ma co mówić.

Poza tym, dajcie sobie spokój. Swoim stosunkiem do Maora i Dudu wytrąciliśmy naszym przeciwnikom z ręki jakiekolwiek argumenty o naszym rzekomym antysemityzmie. Przyśpiewki o Żydach są skierowane TYLKO do dziewczyn z drugiej strony Błoń. Jak ktoś ma z tym jakiś problem, to znaczy że ma zupełnie mózg przeżarty politpoprawnością albo po prostu ma coś do Wisły i jej kibiców i szuka pretekstu, by się do niej przyczepić...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując