willow napisał(a):

|
To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu.
|
Chyba sobie żartujesz. Maor może jeszcze coś tam łapie, ale raczej nie na tyle żeby wyłapywać tekst przyśpiewek. O Bitonie to już nie ma co mówić.
Poza tym, dajcie sobie spokój. Swoim stosunkiem do Maora i Dudu wytrąciliśmy naszym przeciwnikom z ręki jakiekolwiek argumenty o naszym rzekomym antysemityzmie. Przyśpiewki o Żydach są skierowane TYLKO do dziewczyn z drugiej strony Błoń. Jak ktoś ma z tym jakiś problem, to znaczy że ma zupełnie mózg przeżarty politpoprawnością albo po prostu ma coś do Wisły i jej kibiców i szuka pretekstu, by się do niej przyczepić...