Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 20.03.2012, 21:58
Genkov - bardzo duży plus. Głównie za bramkę. Ładny przechwyt pozornie straconej piłki przy końcowej linii, i kilka innych ładnych zagrań. Chciałbym żeby taka gra Genkova stała się normą. Natomiast mam zastrzeżenia do dwóch zagrań Ilieva. Dwa razy wychodziła szybka akcja, i aż się prosiło żeby zagać szybką piłkę do wbiegających w pole karne kolegów - Ivica zwalnia. Czyżby jedna z przyczyn, braku sytuacji podbramkowych w poprzednich meczach? Podobało mi się odśpiewanie starych piosenek na trybunach. Mecz ogólnie na plus. Probierz jak wejdzie do rozgrywek "europejskich", to uzyska absolutorium (pełne zaliczenie zgodnie z programem), i na 90% szansę na przygotowanie drużyny do kolejnego sezonu. Egzaminem dojrzałości będą rozgrywki na arenie europejskiej.
Odpowiedz cytując