Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#627
Stary 20.03.2012, 21:57
Widowisko piłkarskie na poziomie ćwierćfinału PP. Nie ma co się dziwić.
Głęboko gdzieś mam teraz styl, ważne, że możemy jeszcze uratować Europę.
I strąciliśmy w przepaść Amikę, budżetowo przyszły rok będą mieć dramatyczny, z Rudnievem już się mogą żegnać.I super.

Piłkarsko na plus: Genkov, Chavez, Wilk, Pareiko a Bunoza z Paljiciem dziś prawie po profesorsku. Ta druga część zdanie brzmi nonsensownie, wiem.
Reszta bezbarwnie.

Wychodzi na to, że wszystko na co możemy liczyć w tym sezonie to 4-5 miejsce w lidze i przepustka do LE przez PP. Jeśli dojdzie do tego spadek koleżanki zza Błoń, dorobek tej rundy będzie na plus.

Przyśpiewka o Arboledzie zabawna, ale ileż można. Ktoś tam na gnieździe poczucie humoru co prawda ma ale nie wie kiedy przestać, żeby nie zarżnąć dowcipu.

Amika do wora, precz.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując