|
Widowisko piłkarskie na poziomie ćwierćfinału PP. Nie ma co się dziwić.
Głęboko gdzieś mam teraz styl, ważne, że możemy jeszcze uratować Europę.
I strąciliśmy w przepaść Amikę, budżetowo przyszły rok będą mieć dramatyczny, z Rudnievem już się mogą żegnać.I super.
Piłkarsko na plus: Genkov, Chavez, Wilk, Pareiko a Bunoza z Paljiciem dziś prawie po profesorsku. Ta druga część zdanie brzmi nonsensownie, wiem.
Reszta bezbarwnie.
Wychodzi na to, że wszystko na co możemy liczyć w tym sezonie to 4-5 miejsce w lidze i przepustka do LE przez PP. Jeśli dojdzie do tego spadek koleżanki zza Błoń, dorobek tej rundy będzie na plus.
Przyśpiewka o Arboledzie zabawna, ale ileż można. Ktoś tam na gnieździe poczucie humoru co prawda ma ale nie wie kiedy przestać, żeby nie zarżnąć dowcipu.
Amika do wora, precz.
|