Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 20.03.2012, 21:54
willow napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak to wyglądało w TV, ale z perspektywy trybuny, niestety kiepsko. Momentami zęby człowieka bolały. Kopanina na aferę, masę niecelnych podań, brak zrozumienia na boisku, że o płynności gry to w ogóle nie wspomnę. Jedyne, co zasługuje na uwagę, to walka i zaangażowanie.

Nie wiem, jaki pomysł na drużynę ma Probierz, ale coraz bardziej zaczyna to przypominać ostatniego Skorżę, czyli kop do przodu i alleluja. No nic, zobaczymy. Ważne, że gramy dalej.

Doping super, robił wrażenie, szkoda, że pojawiły się wstawki antyżydowskie. To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu. O ile w ogóle załapali, co było śpiewane. Sądzę, że to można było sobie darować. Koleżankom zza Błoń można inaczej pocisnąć, wszak repertuar mamy bogaty
Z poziomu tv to samo niestety

Słaby Lech ale Wisła też bez szału a pod koniec meczu aż strach było patrzeć
Styl Moskala był o niebo lepszy ale niestety wyniki były do bani
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując