Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 20.03.2012, 21:52
Teksty antysemickie czy rasistowskie powinny być wyrugowane z R22 raz na zawsze, ale to pewnie potrwa niestety, aby tak się stało szybciej przydałaby się współpraca na linii klub- SKWK.

Co do meczu, dla mnie numero 1 (uno) to Nunez, wreszcie świetny mecz, a zawodnik jest młody, ciekawe jak będą wyglądały pertraktacje w lecie, nic pożyjemy zobaczymy. A teraz liga i losowanie 1/2 PP.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.03.2012 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując