Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów
Offline
#
1
20.03.2012, 21:44
A mnie po tym meczu ciekawi co myśli np Chavez jak pół trybuny udaje małpę. Mam apel, bo co innego przyśpiewka z jajem o Arboledzie a co innego udawanie małpy. Weźcie się zastanówcie
WISŁA KRAKOW........
kuba7k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba7k
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba7k!
Znajdź inne posty napisane przez kuba7k