|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline
|
#620

20.03.2012, 21:36
|
TymonPRO napisał(a): 
Chyba gramy o Puchar Legii Warszawa a nie o Puchar Polski
To że TVN i mega ,,obiektywni i bezstronni'' ludzie komentują mecz to jeszcze cudem zrozumiem ale to że losowanie odbywa się na stadionie jednego z uczestników to już jest żart i kpina totalna.
To może finał też na Pepsi Arenie ? Albo po co grać niech Legia zatrzyma Puchar
Ludzie ze stolicy a poziom jak z dalekiego wschodu
|
Post roku  100% -racji
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|
|