Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#620
Stary 20.03.2012, 21:36
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Chyba gramy o Puchar Legii Warszawa a nie o Puchar Polski

To że TVN i mega ,,obiektywni i bezstronni'' ludzie komentują mecz to jeszcze cudem zrozumiem ale to że losowanie odbywa się na stadionie jednego z uczestników to już jest żart i kpina totalna.

To może finał też na Pepsi Arenie? Albo po co grać niech Legia zatrzyma Puchar
Ludzie ze stolicy a poziom jak z dalekiego wschodu



Post roku 100% -racji
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując