medyk napisał(a):

|
wstyd mi za tych baranów co śpiewają piosenki antyzydowskie gdy na murawie gra dla nas dwóch piłkarzy z izraela buractwo i tyle.
|
Czytelnik wyborczej? Jak pasiaki śpiewają obraźliwe piosenki na nas to znaczy, że obrażają sympatyczne czworonogi? Idąc dalej tym tropem to nie powinienem jeść ziemniaków skoro tak niepochlebnie wyrażam się o kibicach Lecha?